Mardin Artuklu Üniversitesi
Mardin, 04 Nisan 2012

Fotoğrafın büyük hali için tıklayın. Bu görüntünün videosu da var.
Konserlere geri dön

Bu konser hakkında yazabilirsin
Ad, Soyad:
E-mail:
Mesaj:
(soldaki güvenlik kodu)
Bu konser hakkındaki yazılar;
çiğdem çetin: bende mardindeki konserinizi dinleyenlerdenim fakat beklediğim gibi değildi,sahneyei devamlı olarak terk etmeniz(dönüşümlü olarak) çok anlamsızdı ve ciddiyetsiz bulduk,daha keyifli konserlerde sizleri görmek dileği ile...
09 Haziran 2012

Duygu Nurefşan Berhuni: İyi ki Mardin'e geldiniz. Sizi dinlemek büyük bir zevkti :) Mardin Fen Lisesi'ni unutmadığınız için çok teşekkürlerimizi sunuyoruz :) Yolunuz hep açık olsun! :)
11 Nisan 2012

ARİF SONER: tek kelimeyle şahaneydiniz ses tellerinize o destansı parmaklarınız sağolsun
09 Nisan 2012

ŞAHİN BOZAN: ÇOK BÜYÜK HAYALLERLE GELDİĞİM KONSERDE MALESEF HAYAL KIRIKLIĞIYLA AYRILDIM.BENİM İÇİN EZGİNİN GÜNLÜĞÜ ÇOK KALİTELİ BİR GRUP OLMAKLA BERABER AYRI BİR HAVASI VARDI..ORDA KENDİMİ KAPTIRMAYA ÇALIŞTIĞIM ŞARKILARINIZDA İLGİNÇ HAREKETLERİNİZLE MALESEF BİR FİYASKOYLA SONUÇLANDI.BİR TÜRLÜ HERZAMAN DALIP DALIP DİNLEDİĞİM MODU MALSEFKİ CANLI PERFORMANSINIZDA YAKALAYAMADIM.AYRICA HERSEFERİNDE BAZILARNIZIN SAHNEYİ BIRAKIP BIRAKIP GİTMESİ KONSERİN CİDDİYETİNİ BOZDU BANA GÖRE...O KADAR KALİTELİ ŞARKILARINIZ DURURKEN ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ BİR ROMAN HAVASININ HEMEN HEMEN 3 ŞARKININ YERİNİ ALMASI DA HİÇ DOĞRU BİR YAKLAŞIM DEĞİLDİ.HERŞEYE RAĞMEN SİZİ ARAMIZDA GÖRMEK BİZİM İÇİN BİR MUTLULUKTU
08 Nisan 2012

hasret umut özkuşcu: TEK KELİMEYLE HARİKA Bİ KONSERDİ EMEĞİNİZE SAĞLIK....
08 Nisan 2012

Kevser Kıdır: Sahne size, siz de sahneye çok yakışıyorsunuz. Her şey mükemmeldi. Mardin Fen Lisesi adına "Gemi" parçası için çok teşekkürler. Sesinize sağlık. Işığınız hiç sönmesin. :)
07 Nisan 2012

cihan kalın: + sahnenin arkasına sürekli gitmenizi ezginin günlüğünü seven biri olarak anlam veremedim. bütün seyiciler gibi bende sahnenin arkasında ne olduğunu merak etmedim değil. konserden sonra en çok konuşulan konulardan biriydi. yapıcı eleştirimizi ciddiye alacağınızdan şüphe duymuyorum. saygılar...
07 Nisan 2012

mesut tayboğa: daha öncede çok konsere gittim ama hiç biri bunun gibi soğuk geçmemişti.seyirciyle iletişiminiz neredeyse hiç yoktu. konsere başlamadan önce bi hoşgeldiniz der veya bi slm la başlayabilirdini. ayrıca eylem hanım tüm konser boyunca sadece kısık bi sesle teşekküründen başka bi şey duymadık. sizin gibi sanatkar insanların daha ii bi iletişim gücüne sahip olmasını beklerdim. sizde farketmişsinizdir ki seyirciyle bütünleşemediniz. oradaki insanlar çoğunun öğretmen olmasından dolayı size duydukları saygı için zoraki alkışlıyorlardı. ayrıca o kadar güzel eserleriniz varken bi roman şarkısını gereksiz yere uzatmanın bi manası yoktu. herşeye rağmen mardine geldiğiniz için tşkler:)))
07 Nisan 2012

sevgi kara: ezginin günlüğü benim için hep bi yol arkadaşı olmuştur her halimi bilir şarkıları.bende şarkılarının tamamını bilirim ezbere aramızdaki gönül bağı uzaktan görülebilecek kadar sıkıdır .ama konser benim için tam bir hayal kırıklığı oldu nasıl betimlerimde sıkıntımı anlatırım bilemiyorum kelimelere hükmü geçebilen biri olarak sıkı bir dosta kırgınığımı nasıl belirtebilirim bulamadım ama oldukça isteksiz göründünüz gözüme ve ben her dost gibi kırgınlık biriktirdim içimde.
07 Nisan 2012

funda: çok çok keyifli bir konserdi iyi ki de geldiniz mardin'e.. eşsiz sanatınız, güler yüzünüz ve o bitmek bilmeyen enerjinizle bir daha,bir daha bekleriz :)
06 Nisan 2012

ibrahim özyıldız: süperdi çok eqlendik ama konseri coşturamadınz
06 Nisan 2012

EVİN BALI: tek kelimeyle harika bir konserdi :) eşsiz müzik ziyafetiniz için teşekkürler :) kısa sürdü sanki :) yine bekleriz :)
05 Nisan 2012

Ezginin Günlüğü'nün resmi web sitesidir. Copyright © Ezginin Günlüğü 2010.