Malatya, 26 Kasım 2014

Fotoğrafın büyük hali için tıklayın.
Konserlere geri dön

Bu konser hakkında yazabilirsin
Ad, Soyad:
E-mail:
Mesaj:
(soldaki güvenlik kodu)
Bu konser hakkındaki yazılar;
Sare Karmen yıldız : Komedi gibi konser düzenlenmiş bilet aldık hazırlandık gittik yarım saat önce konferans salonu dedikleri yer 100 kişilik en fazla gelen kişi sayısı 400 civarında madem düzgün organize edemeyeceksiniz konser var deyip sandalyeden çok bilet satmayın insanlarla dalga geçiyorsunuz nefes alacak yer yok corona var biz mecburen çıktık çok ayıp gerçekten Ezgi’nin günlüğü nasıl böyle bir saçmalığa ortak olmuş anlamak zor
24 Kasım 2021

Tuğba Çakır: Eminim muhteşem bir konserdir.. Maalesef katılamadım ancak bana yapılan sürpriz apayrıydı :) iyi ki varsınız
20 Şubat 2014

Erhan YILDIRIM: Şahsen, konserlerine en fazla gittiğim "Ezginin Günlüğü" Manisa'ya da uğramış. Gitmemek olmazdı, bu defa yeni ailemle birlikte gittik ve elbette harika bir performans izleyerek oradan ayrıldık. Fotoğraf çekme olayı apayrı bir deneyim oldu. :) Sahneden bizleri gösterdiğiniz ve buraya gelerek bize unutulmaz bir gece yaşattığınız için çok teşekkürler. "Yan kalbim"i bir başka konserde dinleriz artık.. :) Sevgi ve selamlarımızla..
03 Ocak 2014

Hasan Nacar: Çok güzel bir konserdi, hasrettik böyle bir dinletiye.
28 Aralık 2013

ahmet sarıgül: Bakış açınızdan sol tarafınızda; mavi kazaklı; geminin özleminde akorlardan ruhunuzu takip etmeye kasteden yalnızlıkta dinleyip sizi kullanmış olarak yalnızlığımı özlüyorum.
25 Aralık 2013

Esin Dinç: Mükemmel bir konserdi... Sesinize, yüreğinize sağlık... Süperdiniz :))
25 Aralık 2013

züleyha can: Konser süperdi güzel sesinize müziğin ahenkine hayran kaldık.yorumunuzu çok beğendik konserlerinizin tekrarını diliyorum.çok teşekkürler.
23 Aralık 2013

Mustafa akhisar: Konserdeydim.Muhteşemsiniz.Muhteşemdiniz.Lütfen özellikle yan flütçünüzede neşenizi bulaştırın;salondaki en mutsuz kişi gibiydi.Konser sonrası elinizi sıkmayı çok istemiştim-k-.Ülkemizin müzikteki mihenk taşlarından birisisiniz.Hayat müziklerinizle daha güzel..
23 Aralık 2013

Nurseli Karamanlı: Mesela :) Süperdi :)
23 Aralık 2013

Ayşenur Gülfidan: O kadar güzel bir konserdi kelimeler tarifsiz kalıyor. Eksik bir şey var şarkınızla beni benden aldınız ve gözyaşlarımın iplerini kopardınız. Bu güzel gece için çok ama çok teşekkür ederim. İnşallah bir daha dinleme şansım olur sizi.
23 Aralık 2013

Sezen Ergüç: Delice Zeytin'i de duymak isterdik. Kadıköy'ü de mesela... Fakat ne olursa olsun müthişti. Tekrar gelin. Hasret bırakmayın sesinize, müziğinize, samimiyetinize.
23 Aralık 2013

önder önal : Geçen izmir'deki konserinize gelmiştim, her yıl mutlaka bir konser izlemeliyim sizden demiştim. Bu yıl manisa`ya gelmeniz çok mutlu etti. Zaman dursa da o keyif hiç bitmese istedim, çok güzelsiniz her şeyinizle. Yeniden buluşmak dileğiyle..
23 Aralık 2013

özgülgül: kelimelerle tarif edemiyorum hoş geldiniz ve yine yine yine bekleriz:)))
23 Aralık 2013

PELİN SARITAŞ: Harika bir konserdi..Yan Kalbim'i söylemenizi bende bekledim ama yine de çok çok eğlendim çok teşekkürler...
22 Aralık 2013

Melis Koçak: Süperdi :)
22 Aralık 2013

ferhat emre dinçer: süperdi
22 Aralık 2013

bici cengiz: Tiyatro salonunda gerceklesen konsere seyircinin tiyatro mu konser mi kavram karmasasina ragmen sahsim adina cok eglendim. Sevgiler... :)
22 Aralık 2013

Didem BÜTÜN: Mükemmel bir konserdi.Şarkıları adeta yaşamanıza mest oldum.O güzel gece için teşekkürler:)
22 Aralık 2013

Hüsnü Uğurluel: Harika bir geceydi. Ben bu konsere kadar kadar çok fazla dinlemiyordum sizi. Ancak konser gecesi beni ve arkadaşlarımı mest ettiniz. İyi ki gelmişiz diye sevinirken, sizi bu kadar geç farketmeme hayıflandın. Harikasınız. Tekrardan görüşmek üzere, başarılar diliyorum.
22 Aralık 2013

nesrin horasan: çok teşekkürler.çok güzeldi.ibadet eder gibi çalıyor ve söylüyorsunuz.samimitetinizden ve güzel müziğinizden çok etkilendim.sevgiler...
22 Aralık 2013

Sedef Konuk: hiç bitmesin istedik, iyi ki geldiniz.. SÜPERDİ :)
22 Aralık 2013

buse şenkaya: Yan Kalbim'i söyleseydiniz mükemmel bi konserdi diyebilirdim, zira son ana kadar bekledim de. Canınız sağolsun, yine de çok güzeldi, emeğinize sağlık
22 Aralık 2013

Mehmet Furkan Kocaaslan: Yılın en uzun gecesinde; kısacık süren, uyandırılmak istenmeyen tatlı bir rüya gibiydi muhteşem konseriniz. Teşekkürler, ayağınıza sağlık.
22 Aralık 2013

Ahmet BURMA: Mükemmel bir konserdi. Umarım tekrar gelirsiniz ve aynı güzelliği bize tekrar yaşatırsınız. Sağlıcakla kalın.
22 Aralık 2013

ceren istanbullu: hayranınız olarak hep manisaya da gelmenizi beklemiştim. iyi ki geldiniz, süperdiniz
22 Aralık 2013

çağdaş koç: süperdi..
22 Aralık 2013

engin çakal: Dün akşam konserde bulunan birisi olarak ve sizin ilk defa bir konserinizde bulunan birisi olarak çok mutlu olduğumu belirtmek isterim.Yaşım çok büyük değil lakin;yinede eskilere gittim ve duygu dolu anlar yaşadım.çok keyifle hayatımda yer edeceğim akşamlardan birini yaşattığınız için size teşekkürlerimi göndermeyi borç bilirim.İYİKİ VARSINIZ SELAMLAR OLSUN...
22 Aralık 2013

Ezginin Günlüğü'nün resmi web sitesidir. Copyright © Ezginin Günlüğü 2010.