Kayseri İl Özel İdare Salonu
Kayseri, 09 Mayıs 2013

Fotoğrafın büyük hali için tıklayın.
Konserlere geri dön

Bu konser hakkında yazabilirsin
Ad, Soyad:
E-mail:
Mesaj:
(soldaki güvenlik kodu)
Bu konser hakkındaki yazılar;
Erdem: Seda seni cok seviyorum....
08 Şubat 2015

Sezgül: her şarkınız birini, bir anıyı hatırlatmasa da bir şekilde içime işler hep.. Yine öyle olmuştu üstelik yanımda şarkılar kadar da büyülü biri vardı...Terlikleriyle gelsin bana, sonunda aşkı bulmuş gibi...
18 Mayıs 2013

Fahrunisa Yeltekin: Öyle güzeldi ki kulaklarımın pası silindi. Ruhum dinlendi ama çabuk bitti. Çok Çok Çok güzeldi yine bekliyoruz şimdiden hasretle :)
12 Mayıs 2013

Nihal Eşgin: Seni Çooooooooook Seviyorum Karaca Kayıkcıoğlu
11 Mayıs 2013

Karaca Kayıkcıoğlu: Nişanlımla en önde izleme fırsatı bulduk ve sanırım 23 ağustostaki düğünümüzde ilk dans müziğimiz AŞK HİÇ BİTER Mİ? olacak teşekkür ederiz.Süperdiniz. :)
11 Mayıs 2013

asuman cücer: çok çok beğendim.ama konser kısa beklentim çoktu.mesela şehir 'i istedik söylemenizi ve daha pekçoklarını canlı dinlemek isterdik.yine bekliyoruz ...sevgiyle kalın..
11 Mayıs 2013

Çiğdem Kutlu: ilk kez konserinize gelme fırsatım oldu,iyi ki de oldu :)) o kadar güzeldi ki hem hüzünlendirdi şarkılar hem de içimden umudumu eksiltmedi...hem ağlamak hem gülmek gibi bir şeydi benim için ve tadı damağımda kaldı.Teşekkürler...
11 Mayıs 2013

Unal padem: Konser mukemmeldi tek kelimeyle. Konser sonrasi kulis daha mukemmeldi o kadar samimi o kadar cana yakindilarki o kadar kisi fotograf cektirdi of bile demediler guler yuzlerini eksik etmediler. Samimiyetiniz icin ayrica tesekkurler elinize kolunuza ayaginiza agziniza saglik iyi ki gelmissiniz.
10 Mayıs 2013

ilkem ulutaş: Yeğenim harçlıklarını biriktirip bana hediye ettiği bir akşamdı bu konser, unutulmayacak bir gece kaldı anılarda.ikinci kez izledim konserinizi.hep bir ağızdan söylemek şarkılarınızı birlikteliğiniz güzelliği hiç bitmesin...
10 Mayıs 2013

Özden: Ne zaman gelebilsem ne zaman bir şarkınızın ezgisini duysam bir masal ülkesine giriyorum..Hiç uyanmamacasına..hem çocukluğum hem geçmişim hem bugünüm anlamlanıyor..hepimizin içindeki masumiyeti, inceliği,kırgınlığı,incinmişliği ama bir o kadar da umudu dillendiriyorsunuz..Eylem sahnede beyaz bir kuğu gibi hep..Murat Kurt hoşgeldin..Ve Hüsnü Arkan dillendiremediğim boşluğumsun.Bu masalın sonu hiç olmasın..Yine gelin hep gelin...İyiki varsınız..
10 Mayıs 2013

Kadir Y. Öztürk: Çok güzeldi ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadık! Bir daha gelin, en kısa zamanda gelin :) Murat Kurt'un Ezginin Günlüğü'ne çok yakıştığını düşünüyorum. Yolunuz açık olusun :)
10 Mayıs 2013

pınar kıyma: Herşey çok güzeldi, hepinize teşekkür ederiz.Eylem süpersin, Hüsnü Arkan; büyük boşluk...
10 Mayıs 2013

senanur yilmaz: insanın küçük kafalı olması nasıl diye mi soruyorsunuz beyle bir şey işte
10 Mayıs 2013

Mustafa FIRAT: Konserdeymişim gibi çek panpaa :) diğer resimleride isteriz :)
10 Mayıs 2013

elifff: <3 güzeldiniz.. çok güzeldiniz.. konserinizde olmak ne büyük zevkti.. gözlerinize bakarak şarkılarınıza eşlik etmek ne de büyük keyifti.. yine gelin & hep gelin.. doyamadık sizlere.. çok sevgi ile :)
10 Mayıs 2013

Şükriye AYRIÇ: En yakın zamanda sizleri yeniden aramızda görmek istiyoruz. Hala şarkılarınızın büyüsündeyim. Bizlere bu keyfi yaşattığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sizlerle olmak harikaydı...
10 Mayıs 2013

Erdem PINARBAŞI: Hemen her şarkısında bir yaşanmışlığı hatırladığım naif şarkıların sahibi grup.Sizi bu konserinizde beraber geldiğim ,son zamanlarda "Seni düşünmek güzel şey "dediğim kişiyle bu güzel zamanı perçinlediğiniz için size teşekkürederim.
10 Mayıs 2013

leyla geç: Çok keyifli bir konserdi. Önde kollarımı açıp arkada ki izleyicileri kapattığım ve vermiş olduğum rahatsızlıktan ötürü özür dilerim :)
10 Mayıs 2013

Selahattin Eskiçakıt: Muhteşem bir konser izledik.. sahnenin enerjisi ve huzuru yüreğimizin derinliğinde patladı.. elinize ağzınıza sağlık..
10 Mayıs 2013

Talha ve Şeniz DOĞAN: Tam anlamıyla büyülendik....İçimizdeki bazı duygular tekrar hareketlendi.Tekrar görüşmek dileğiyle...
10 Mayıs 2013

Şeniz & Talha Doğan: Ezginin Günlüğüne; Kayseri'ye gelip bu güzelliği bize yaşattığı için çok teşekkür ederiz hakikaten ''SÜPERDİ'' ve yine bekliyoruz hemde çok yakın zamanda.....
10 Mayıs 2013

ayşegül: bence de gerçekten süper, harika bir konserdi. teşekkürler
10 Mayıs 2013

mehmet kavafoğlu: SÜPERDİ............DEMEK AZ ,SİZ KONSERDE REMİN ALTINA SÜPERDİ YAZABİLİRSİNİZ DEMEYIN BENCE .... TEVATİR Dİ (KAYSERİDE İFADE EDİLEMEYEN SÜPER,MUHTEŞEM HARİKA İFADELERİ HEPSİNİ KAPSAYAN BİR SÖZ) DİYE YAZABİLİRSİNİZ DİYİVERİN. LATİFE BİR YANA HAKKKATEN TEŞEKKÜRLER ÇOKKKK KEYİFLİ BİR GECE YAŞATTINIZ EMEĞİNİZE ,YÜREĞİNİZE SAĞLIK. BİR SONRAKI KONSERDE BULUŞŞABİLMEK UMUDU İLE BU AKŞAMKI KONSERİNİZDE BAŞARILAR....
10 Mayıs 2013

Nihal Eşgin : Hani dün konserde demiştiniz ya konserle ilgili yorum yazabilirsiniz mesele ''süperdi'' diye:) siz öyle dediniz diye değil gerçekten SÜPERRRDİİİİ:)))))
10 Mayıs 2013

Ezginin Günlüğü'nün resmi web sitesidir. Copyright © Ezginin Günlüğü 2010.