Hayat TV Bursa
Bursa, 19 Kasım 2011

Fotoğrafın büyük hali için tıklayın. Bu görüntünün videosu da var.
Konserlere geri dön

Bu konser hakkında yazabilirsin
Ad, Soyad:
E-mail:
Mesaj:
(soldaki güvenlik kodu)
Bu konser hakkındaki yazılar;
Yavuz Korpefiliz: oradaydım..benim icin enterasan bir gündü..konser ise muhtesemdi.. gemi'yi soylemiyeceksiniz diye cok korktum ama soylediniz.. muhtesemdiniz.. hep harikasınız..
17 Aralık 2011

dj can kağızman fm: Her şey için tşk ederiz süperdiniz...KARS
16 Aralık 2011

Ecem Akova: Benim belki de hayallerimden biriydi, sizi canlı canlı dinlemek.. Sevincimde de hüznümde de siz vardınız. Arkadaşlarımla ya da tek başıma dinlediğim ve bu kadar zevk aldığım başka bir müzik yok.. Konser muhteşemdi, Eylem Atmaca'ya bir kere daha hayran oldum, o nasıl harika bir sestir o nasıl bir mütevaziliktir.. Murat Kurt keza öyle, enerjisiyle mest etti bizi. Hepsi ayrı ayrı harikaydılar. Ben konserde çok memnun ayrıldım, ama gerçekten çok çabuk geçti, tadı damağımızda kaldı. Bir tek 'delice zeytin' i ne çok bekledim ya :) Tekrar gelin, hep gelin Bursa'ya. her zaman bekliyoruz... :)
21 Kasım 2011

derya: muhteşemdi....o gece kaybolduk denızınizde ...sevgiler
21 Kasım 2011

ayşegül: Oradaydım.Aylardır konser programınızı takip ediyordum, iki günlük iş için geldiğim Bursa'da sizleri dinleme şansına eriştim. Eşsiz melodiler, anlamlı sözler ve tabi ki güzelden öte seslerinizle kalbimi fethettiniz tekrar.Cana yakın sahne performansınızla harika bir konser oldu. Her güzel şey gibi çabuk bitti. Sonsuz teşekkürler.
21 Kasım 2011

Seçil Ceyhan: Bence de çok çabuk biten, fazla güzel bir konserdi..
21 Kasım 2011

Aytun Sezer: İyi ki , sizler gibi insanlar hala var..Ruhumuzu doyurup , yüreklere su serptiniz..Mutlaka , yine bekleriz....
21 Kasım 2011

Onur Yazla: konser çok güzeldi ama erken bitti.Söylenecek daha çok şarkı vardı.Hüsnü Arkan da sizinle olsaydı daha da mutlu olurdum.Nadir Göktürk'ü yakından görmek ayrı bir mutluluktu benim için.Umarım yakın zamanda tekrar Bursa'da farklı bir organizasyon ile burada olursunuz.
21 Kasım 2011

...: Çok çok çok güzeldi ancak bence de erken bitti. Tadı damağımızda kaldı. Deli gibi sizin şarkılarınızı dinleyen biri olarak başarılarınızın devamını diliyorum. Daha birçok güzel şarkı yazıp besteleyin biz hepsini memnuniyetle takip ederiz. Kaliteli işlere imza attığınız için sonsuz teşekkürler. Mutlu kalın.
21 Kasım 2011

cenk yılmaz: hayatımın en keyifli anını yaşattınız.var olun.
20 Kasım 2011

şükriye g: orada olmak ve sizinle keyifli vakit geçirmek harikaydı ellerinize ağzınıza ve yüreğinize sağlık
20 Kasım 2011

canan: Çok çok güzel bir konserdi, sayenizde keyifili bir cumartesi akşamı geçirdik :) murat beyin enerjisi, eylem hanımın sesi ve diğer kadronuz...hepinize ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim, yene bekleriz Bursa'ya..
20 Kasım 2011

osman mirza uncu: çalıştığım tüm memleketlere giderken bavuluma cd lerini doldurduğum ve ezgileri ile arkadaş toplantıları sohbetleri düzenlediğim güzel ortaklarım diyorum... sizi dinlemek ve görmek çok ama çok güzeldi... birgun sizi göreceğimi hiç ummuyordum ama imkansız diye bir şeyin olmadığını gösterdiniz :)
20 Kasım 2011

sinem kolçak arman: konser süperdi...ayağınıza,sesinize,yüreğinize sağlık....yine gelin,hep gelin:))))sevgiyle kalın...
20 Kasım 2011

adsız: biz de oradaydık müthiş bir konserdi ama çok kısa sürdü başladıgı gibi bitti neredeyse tekrar gelin sizleri çoooook seviyoruz :)
20 Kasım 2011

c.e: Arkadaşımla oradaydık çok güzeldi :)Murat Kurt'un bitmeyen enerjisiyle sesi , aynı zamanda Eylem Atmaca'nın eşsiz sesi, -güzel insan-Nadir abinin bizzat kendisi ve sakalları , -izlemeye doyamadığım-Cafer İşleyen'in o sempatik yüzüyle flüt çalması, Erkan Gürer' in büyük bir ciddiyetle çaldığı bas gitarı ve sigarasını yakma şansını elde ettiğim Cem Gezginti'nin davuluyla biten harikulade bir geceydi... sonsuz teşekkürler
20 Kasım 2011

Volkan BİLMİŞ: Bende oradaydım, hatta biz 12 kişi oradaydık. İyi ki oradaydık. Damağımızda eşsiz bir tad kaldı o akşam. Teşekkürler, Ezginin Günlüğü. Yine, yeniden, he zaman bekleriz. Sevgiler.
20 Kasım 2011

yüksel aybey: oradaydım....süperdi...:)
20 Kasım 2011

Ezginin Günlüğü'nün resmi web sitesidir. Copyright © Ezginin Günlüğü 2010.