İzmir AKM
İzmir, 21 Kasım 2013

Fotoğrafın büyük hali için tıklayın.
Konserlere geri dön

Bu konser hakkında yazabilirsin
Ad, Soyad:
E-mail:
Mesaj:
(soldaki güvenlik kodu)
Bu konser hakkındaki yazılar;
Şafak Önder: Geçen yıl da gelmiştim, bu yıl da geldim, önümüzdeki yıl da geleceğim. Sizi sonsuza dek dinleyebilirim sanırım :)
07 Aralık 2013

Betül Ünal: Ezgisi günlerce kulağımdan gitmeyen güzel bir konserdi Teşekkür ederim. Zaman geçtikçe güzelliğini koruyan işte bu benim dedirten şarkıları dinlemenin tadına doyamadım. Yeniden görüşene kadar hoşça ve dostça kalın:)
27 Kasım 2013

Deniz Aydoğdu: süper şahaneydi =) ruhuma dokundunuz. deniz.
26 Kasım 2013

Hande Çakın: Beni ben yapan şarkılara hayat verdiğiniz için, bu keyifli gece için çok teşekkürler :)
26 Kasım 2013

Gozde Kusmus: Cok keyifli bir konserdi, emeginize, yureginize saglik..
25 Kasım 2013

Nergis AKER: süpeerdi :D teşekkürler...
25 Kasım 2013

Ayçin Özel: En kısa zamanda yine gelin..Mükemmeldi
24 Kasım 2013

Gülcan Bektaş: Çok keyifli bir akşamdı. Çok teşekkürler.
24 Kasım 2013

ezgi okuyucu: bu halk burada ne yapıyor
23 Kasım 2013

Ruken ÇALIŞAN: MESELA SÜPERDİ:)
23 Kasım 2013

Elif Yıldırım: Süperdi..
23 Kasım 2013

cafer yıldız: izmir,de sonbaharın kendını kışın kanatlarına bıraktıgı bir kasım aksamı cok güzel bir atmosfer ve rüyadaymısım gibi o güzel şarkılarınızı hem dinledik hemde söyledık sızınle bazen munzur gibi hırcın bazende bır kelebek kandadında badem cicegi kadar narın bır edayla hüzünlendim iyikı varsınız
23 Kasım 2013

murat yurdakul: Süperdiniz.10 Numara
23 Kasım 2013

Gizem: Mükemmel bir konserdi. En sevdiğim parçaları çaldığınızı düşünüyordum ama sonra bir de baktım ki gerçekten en çok sevdiğim parçaları çalsanız, konserin birkaç gün sürmesi gerekirdi. :) Eylem Hanım zerafeti ve güzelliği ve sesiyle büyüledi bizi. 1700-1800'lerin balolarından çıkıp da gelivermiş gibi büyülü bir havası vardı. Murat Bey'in içtenliğine ve müziği yaşamasına hayran kaldık. Böyle saymaya devam edersem sanırım bu da günler boyunca sürecek... Kısacası her biri hem kendi başlarına hem de grup olarak muhteşemdi. Hiçbir konserde hiçbir kağıt olmadan çıkmayan kimseyi görmedim. Nasıl bir hafıza, nasıl bir çalışmadır? Bundan sonraki İzmir'deki bütün konserlerine gidebilmeyi umuyorum. :)
23 Kasım 2013

aynur merdin: çok güzel bir konserdi,teşekkürler,yine bekliyoruz!
23 Kasım 2013

Deniz Akhisar: on numara beş yıldız bir konserdi. çok uzun zamandır dinleyicinizim ama ilk defa konserinize gelme şansım oldu. rahat tavırlar, hoş sesler, harika yetenekler.. ve sizin zaten bildiginiz nice sıfatlar.. murat kurt beyefendinin şarkı sonlarında tek ayak üstünde durup selamlaması ise ayrı bir samimiyetti. yine yine gelin, hep gelin (terlikli terliksiz farketmez) o ılık sesinizle bizleri rahatlatın.
22 Kasım 2013

Derviş Yunus: süperdi:) sizleri çok seven bir arkadaşım var 2 seferdir konserlerinize gelemedi. tüm şarkılarınızın onda ayrı ayrı hikayesi ve anısı var. Birgün kendisininde fotografta yer almasını diliyorum.
22 Kasım 2013

Önder Arslan: 1988 yılında tanıştım sizlerle ve hala beraberiz...emeklerinize sağlık, daha nice uzun yıllar dilerim ömrünüze ve eserlerinize...bu keyifli akşam için, eşimle beraber bizi davet eden aile dostlarımıza ve de Ezginin Günlüğü'ne çoook teşekkürler...:))
22 Kasım 2013

Simge Almaç: 22 Kasım'da Ezginin Günlüğü konseri var diye eşimin başının etini yemiştim,konsere son bir hafta iş yerimi arayıp iki kişilik bilet kazandığımı söylediler :) bir Nejat Uygur tabiriyle avantafor olarak dün gece oradaydım, çok hastaydım ama yine oradaydım harika bir akşam yaşattınız sizleri seviyorum;)
22 Kasım 2013

Ezginin Günlüğü'nün resmi web sitesidir. Copyright © Ezginin Günlüğü 2010.