40 Yıllık Şarkılar

2020

Dolu Kadehi Ters Tut, Nilipek., Can Kazaz, Gripin, Zeynep Bastık, Bora Duran, Rubato, Eda Baba, Harun Tekin, Ömer Yener, Sedef Sebüktekin, Fikri Karayel, Melek Mosso, Can Bonomo, Cihan Mürtezaoğlu, Dilhan Şeşen, Karsu, Can Ozan, Melike Şahin, Pinhani.

Bu albümdeki düzenlemeler şarkıların yorumcularına aittir.

Çıkış Tarihi: 29 Mayıs 2020
Yapım: DokuzSekiz Müzik
Kapak Tasarımı: Berkcan Okar

40 Yıllık Şarkılar albümü hakkında yazabilirsin
Ad, Soyad:
E-mail:
Mesaj:
(soldaki güvenlik kodu)
40 Yıllık Şarkılar albümü hakkındaki yazılar;
Hazal Nur Asma: Bu sayfayı fiziksel albümü satın almak için arama yaparken denk geldim. Bu şarkıların tümünün orijinal versiyonlarını da çok severim, yeni nesil sanatçılardan dinlemek de çok keyif verdi. Umarım DVD baskısı olur ve satın alırız. (Not: Bir yazılım mühendisi olarak dilerseniz web sitenizi baştan kodlayabilirim, biraz eski kalmış.) Sevgiler.
13 Mart 2024

Zeki Çatav: Aşk bitti ;-)
30 Mayıs 2021

Özcan Avci: İlk çıktığı günden beri sizleri dinlemekteyim. Ama bu son 40 yıllık şarkılar albümü tam bir fiyasko ve hayal kırıklığı. Tadından dinlemeye doyamadığımız bazı şarkıları neden bu şekilde deforme ettiniz. Bunun nedeni ne ise lüyfen bundan bir an önce vazgeçip fabrika ayarlarınıza dönün. Lütfen Ezginin Günlüğü olun. Anılarımıza ve kendinize ihanet etmeyin.
11 Nisan 2021

sait sevgin: albümü fiziksel olarak satın alma şansımız var mı ? aradım ama bulamadım. Hatıra olarak kalsın istiyorum. Çok büyük hayranınızım.
09 Mart 2021

Ezginin Günlüğü'nün resmi web sitesidir. Copyright © Ezginin Günlüğü 2010.